TURISTIKU PODPORUJÍ
58 494 turistů a cestovatelů
92 196 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
930 272,- odměny za články

Vítáme vás na TURISTIKA.CZ.

Naše stránky jsou určeny všem náhodným i pravidelným výletníkům, turistům a cestovatelům, tedy právě vám.

 

Naše vize

Občasným i nadšeným turistům, cestovatelům a výletníkům vytváříme unikátní zdroj informací, databanku zkušeností a praktických rad ostatních turistů, cestovatelů a výletníků pro ještě větší požitek z cesty a výletu, ušetření peněz či nepříjemných situací a bezpečný návrat domů z tuzemska i zahraničí

Princip stránek Turistika.cz

Věříme, že nejlepšími pomocníky při cestách jsou sami cestovatelé, turisté a výletníci a proto klademe největší důraz na to, aby přímo oni se podíleli na tvorbě tohoto projektu a mohli a chtěli sdílet své zkušenosti a zážitky s ostatními.

Věříme, že vše co potřebujeme vědět, pro opravdu skvělý zážitek zcesty, či výletu již patrně někdo ví, či sám přímo prožil a že právě tato zkušenost je pro ostatní nenahraditelná.

Naší strategií proto, je vytvořit infrastrukturu, technologii a nadšení usnadňující sdílet své zážitky, lehce vyhledat odpověď na mou otázku a najít inspiraci pro cestu, výlet či řešení situace.

Obsah stránek Turistika.cz

Většinu obsahu celého webu tvoří sami turisté a cestovatelé. Přidávají své výlety, trasy, rady, cestopisy, testy a popisky turistických cílů. Redakce stránek, ve spolupráci se zástupci jednotlivých regionů a partnerů webu doplňují aktuální informace a novinky v regionech. 

 

 

čtěte dále

VÝHODY REGISTRACE A SLUŽBY PRO TURISTY

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace